Dzień dobry!
Jak ja się cieszę, że co sesja spotykam coraz lepsze modelki. Nic tylko brać aparat i robić zdjęcia! <3I jak zawsze - pomysł był inny, ale efekty i tak spełniły moje oczekiwania, haha. Właśnie to w takich zdjęciach uwielbiam - masz jakiś zarys sesji, robisz zdjęcia i na koniec zastanawiasz się, co jest lepsze - Twój pomysł czy końcowy efekt współpracy? :D haha. No nic, teraz pozostaje mi tylko zaprosić Was do obejrzenia zdjęć. Miłego dnia! :)





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz