środa, 10 sierpnia 2016

sandra

Dzień dobry! 

Jak ja się cieszę, że co sesja spotykam coraz lepsze modelki. Nic tylko brać aparat i robić zdjęcia! <3
I jak zawsze - pomysł był inny, ale efekty i tak spełniły moje oczekiwania, haha. Właśnie to w takich zdjęciach uwielbiam - masz jakiś zarys sesji, robisz zdjęcia i na koniec zastanawiasz się, co jest lepsze - Twój pomysł czy końcowy efekt współpracy? :D haha. No nic, teraz pozostaje mi tylko zaprosić Was do obejrzenia zdjęć. Miłego dnia! :)

renata

Hej!

Ach, co to były za zdjęcia... :) Uwielbiam taki klimat na sesji, kiedy modelka jest wyluzowana w stu procentach i między nią, a obiektywem nie ma żadnych barier (nawet jeśli odstresowanie się zajęło małą chwilę). Po spotkaniu z Renatą dostałam takiego kopa motywacyjnego, że miałam ochotę od razu lecieć na kolejne zdjęcia <3 Mogłabym dzień w dzień pracować z takimi ludźmi :)
Przypominam - przygarnę chętne osoby na zdjęcia, wystarczy się ze mną skontaktować :)

julia legiec


Dzień dobry! 

W końcu publikuję całość zdjęć z cudowna Julią. Jeju, ona jest największym i najlepszym odkryciem tych wakacji!!! <3
Dzisiaj mam dla Was efekty pierwszej współpracy, ale już jestem w trakcie przerabiania zdjęć z drugiej naszej sesji i uwierzcie mi - jest na co czekać :D Mała zapowiedź pojawiła się już wczoraj na Facebooku, więc kto nie widział, to zapraszam:)
Chciałam, żeby te zdjęcia były jak najbardziej naturalne, ale żeby miały w sobie jednocześnie klimat wcześniejszych lat... i mam nadzieję, że udało mi się uzyskać zamierzony rezultat.
Myślę, że daaaawno nie byłam tak zadowolona i ucieszona ze zdjęć, jak i modelki.
Pozdrawiam! Mam nadzieję, że poczekacie na kolejny post z udziałem Julii :)